Nesmělá myšlenka

16. března 2010 v 15:17 | aine
Tak jako každý má nějakou svou libůstku, tak já mám i ty svoje. Jejich výčet by mohl být nad očekávání velmi zajímavý a určitě s ním někdy vyrukuji (stejně jako 50% blogerů tady:-)). Ale k věci. K libůstkám patří i věci, které rádi nemáme.
Pokaždé, když přijdu na svůj blog, vyskočí na mě upozornění, kolik mě navštívilo lidí, co si četli a co komentovali...nic neobvyklého? Ano, pokud ale není nejnavštěvovanějším článkem Zase jeden den v...posteli. Samozřejmě mě jejich zájem těší, ale...copak opravdu žijeme v době, kdy člověk reaguje jen na takové podněty? Jako bych to viděla: poprvé sem přijdete, rozkoukáváte se, kliknete na pár věcí a hle! Postel? Hmmm, to by mohlo být něco pro mě. Chtěla bych vidět ty zklamané obličeje. Je mi jasné, že se tu vyskytuje i pár světlých vyjímek :-) a nerada bych jim kazila dojem, který si utvořili.
Popravdě řečeno i já bych se nad takovým článkem pozastavila a byla zvědavá, co to vlastně je? Jestli bych pak byla zklamaná nebo potěšená, to už je věc jiná. Spíš mi jde o to očekávání, které patrně ve většině lidí vzbudil. A teď nevím, jestli se mám stydět za to, že jsem jejich očekávání nenaplnila nebo jestli se mám pohoršovat nad tím, co se někdo domníval, že jsem snad mohla napsat.
Neberte to jako výtku, po které byste se měli nad sebou zamyslet. To v žádném případě. Jen už mě unavuje dnešní sexem nabytá doba, do extrémů zahnaná svoboda slova a skutečnost, že vzrušení hledáme už jen pod slovem, které nějakým způsobem odkazuje k naší sexualitě. Snad se jen potřebuji vypsat ze svého dojmu, který mě už dlouho doprovází (přiznejme, že mě to mohlo jen stěží minout). Krása, že už nic z toho nemusíme skrývat...?
Nejsem moralista a těžko se jím někdy stanu. Jen jsem se snažila zformulovat svůj názor, který se asi ne každému bude líbit, ale názor to je a jako takový ho i berte.

Nezapomeňte vyjádřit svůj názor a zapojit se do ankety!! Moc by mě to zajímalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíte, že není vhodné mluvit veřejně o sexualitě, nebo že doba dospěla do takové fáze, kdy se jedná jen o přirozenou věc a "neskrývaní" je součástí vývoje a na denním pořádku?

Některé věci by měli zůstat důvěrnými. 100% (2)
Pokrok je pokrok. 0% (0)
Je mi to jedno. Každý, ať si myslí, co chce. 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama